.......:::::Ketty:::::.......
Březen 2009

Další adopce xD

29. března 2009 v 12:49
SBéčka já vím asi mě....zabijete,uškrtíte a já už nwm co xD
ale mě to stráááášně baví!!!!!!!

Tygřiiiiiii :)

28. března 2009 v 13:21 | Nial |  Tygři←
©2009 Kamirah

Tigřík ^^

28. března 2009 v 12:58 | Nial |  Tygři←
©2008-2009 Kamirah


Club Bolt fan

27. března 2009 v 13:39

Tygr(znak)

22. března 2009 v 15:29 | Nial |  Tygři←

©2004-2009 *DrkSnpr14


Obživení!!!!!

21. března 2009 v 18:07
já tomu dosud nevěřím umřel mi dráček a najednou.......je zase živý!!!!!!!!!


pls klikněte na něj!


Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!=† 15.3.2009

Adopt one today!=† 19.3.2009 Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!


Noční čtení 2009

21. března 2009 v 9:22 | Nial a Sofka
To byla prčaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xD.
Zkrátka Sofka k nám přišla už 18:00 a byla jsme chvíli na PC:).Potom jsme šli do Večerky si koupit brambůrky(Sofka už jedny měla tím pádem už jsme měly 2 xD)No a potom jsme v 19:50 vyšli.Potkaly jsme Anetu a spol.. a tak jsme šly s nima :).Ale ještě jednou jsme šy do Večerky a koupily jsme si se Sofkou Pepsi xD.No a potom jsme vlastně čekaly před školou a učitelka nás tam po třídách volala(ZRADA!Ačko šlo 1.!)No a konečně jsme přišli na řadu.Já letěla jako šílená(abych chytla míste že jo xD)letěla jsem až úplně nahoru(tam máme třídu)a zjistím že je zamčeno xD!No naštěstí přišla učitelka a otevřela ji:).Potom jsme se usadili(sranda bylo 5 holek a jenom 2 kluci xD!)a rozdělai spacáky(v mém případě deku)Učitelka přišla a začali jsme hrát hru.Bože to byla sranda xD!Hráli jsme ji až do 22:00 a to jsme potom měli mí ukázku sebeobrany.No a potom jsem chodlili po dílnách...nakonec jsme se usadili zase při hře.A zase sranda xD.Chudák Verča chodila tam a zpátky,jedna chodila furt po jedničkách a Sofka nemohla hodit 3.Potom jsme si dali pauzu a chodili jsme po škole.Např.. do sklepa xD.Potom jsme šly zas po dlouhé době do třídy.Měli jsme si udělat masky na ňaký rej masek což byla vlastně miniaturní stezka odvahy(loni byla delší a lepší :( ).Jakmile skončila měli jsme večerku a měli jsme zůstávat ve svích třídách.Hráli jsme flašku s úkola tipu zaběhni tam a tam.Pak jsme přestali hrát a Sofka s Michalem se bavili tím že jezdili sžidlí po třídě xD.Bylo 0:30 a začali jsem se trochu nudit tak jsme šli pro učitelku a teptali jsme se jí,jestli s náma tu hru nedohraje.A šla :).Bože to bylo nekonečné xD!Já furt chodila tam a zpátky,jedna pořád taky chodila tam a zpátky a "honila prasata".Sofka se konečně dostal pryč díky 3. ale šla do tůně a tam zas nemohla hodit 6. xD.Bylo nefét já vedla a učitelka mě předjela.Mělaa dvě možnosti(mno mohla hodit ještě 2 nebo 1 nebo 5 či 6. jelikož by jse nic nestalo,byla před cílem)Všichni se začali culit protože kdyby hodila 3 skončila by u prasat jako Simča.Trvrdila že prý tady v tý hře moc 3 nepadaj.No a jako naschvál Alena hodila 3. xD.No a když byla na tahu naše třídní(učitelka)Hodila tu 3!No a škodolibně jse začali někteří smát zkrátka jsme se všichni smáli když se něco někomu nepovede.Pak jsem to ve 2. hodiny ráno KONEČNĚ dohráli xD.A vyhrál to Martin.Učitelk mu dala cenu a to byla korunka a lízátko xD.No a pak někteří si žačli číst hrory.Já poslouchala a pak jsem zase poslouchala rádio.No a púak horory došli(ještě byli3 ale ty si prý nehcáme na jindy :).Pak jsme hráli různé hry.Ikdyž večer se nadalo usnout protože Simona a Alena se vyblbovaly.Ale nakonec jsme usli všichni :).Potom jsme se vzbudili a museli jsme si sbalit věci.A pak jsme šli všichni domů.Ale byla to sranda xD!


Spíme ve škole!Juchůůů xD!

19. března 2009 v 19:12 | Nial a Sofka |  aktuality←
Hurááá!Sice je to každý rok ale co :)...No prostě přijedm v 19: 00 před školu.(Úča jednou říkala,že se do ní ráno vždycky hrneme s vrčením a teď že jsme jim málem vyrazili dveře xD).
Potom děláme co chceme lítáme po škole atd.......po 23:00 jdme do tříd a děláme si co chceme(můžeme lézt třeba po stropě ale potichu xD).ve 0:00 jddeme na stezku odvahy po škole.Jednou se stalo že Ilča nechtěla jít sama tak jsem ji dohnala,pak přišla Sofka a nakonec Aneta xD.Pak jdeme všichni do tělocvičny kde je program.(Tentokát to bude bojové umění :).A pak jdeme do tříd kde hrajeme hry.Večerka je dokud to učitelka neřekne.Minulý šesťáci ji měli do 4 tak ji snad budem mít taky :).Jo to je vše :).A jdem tam spát zítra tak tu nebudem :).Už máme s holkama místo :D.

Hurrááá Spíme ve škole xD

19. března 2009 v 17:00 | Nial a Sofka |  aktuality←
Huráááá!Se neskutečně těšíme :)....sice ve škle spíme každý rok ale co :)..je to prča xD!Do 22:00 lítáme po škole děláme si co chceme.. po 22:00 jdeme do třídy a taky jsi děláme co chceme... a o půlnoci máme stezku odvahy..heh minulý rok šla Ilča první,Ale nechtěla jít sama tak jsem ji doběhla pak přišla Sofka a nakonec Anča.


SBéčka...mám prozbu....kliknete???????

17. března 2009 v 7:33
Adopt one today!


Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
já vím je to moc dlouhý ale ..............přece nechcete aby umřely že?????????????(alespon doufám)XD

SB pomoooooc

16. března 2009 v 7:39
psal mi Past-adfmins pls pomoct já mám zaracha a na kompa chodím před školou a po škole pls já nechci znovu porušovat pravidla

[6] PAST admins, Web, 15.3.2009 23:41

Tvůj blog porušuje autorská práva - vystavuješ zde obrázky bez povolení, a jako takový může být nahlášen oprávněnými majiteli. Porušuješ tím nejen zákon, ale také etiketu Internetu a pravidla serveru blog.cz.
Pro více informací o tom, co jsou to autorská práva, co to znamená "krást obrázky" a jakým způsobem vytvářet blog, aby k porušování pravidel nedocházelo, prosím, navštiv blog našeho klubu PAST.
tak mi pls poradte co mám dát pryč a pls pište do komentů


Dračí hřbitov

15. března 2009 v 16:48
sem přijdou všichni draci a vajíčka co mi umřou ale doufám že jich tu bude co nejméně :(

Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!=† 15.3.2009

Adopt one today!=† 19.3.2009


Sorry zakřikla jsemto!!!!!

15. března 2009 v 16:36
umřely mi 3 dráčci a jedno vajíčko!!!!!
Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
fakt hrůůůůza

Smutek :((((((((

15. března 2009 v 16:27
umřely mi 2 dráčci a jedno vajíčko :((((((
je mi jich líto
tady jsou
Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!


Mám ho!

7. března 2009 v 15:52 | Nial a Sofka |  Adoptované←
Chytla jsem toho super kawaiiii draka! :3.Prosíme nakrmte nám ho :)

Adopt one today!
to↑ říká Nial já říkám něco jiného↓

Nakrmte nám všechny!!!XD
Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Adopt one today!
a na takové vejce jsme narazila já
je nádherné

búúúú mám zaracha!!!!

5. března 2009 v 7:39
bohužel mám zaracha a to do konce MESÍCE BŘEZNA!!!!
(možná že to ještě ukecám)

A SBÉČKA NEMAZEJTE SI MĚ!!!!!!!!
A KLIKEJTE MI PROSÍM NA DRÁČKY A VAJÍČKA PROSÍM

Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Adopt one today!

DĚKUJU MOC VAŠE TYGŘICE SOFKA¨